interfit Česká republika a Slovensko
Váš partner pro výměnu pneumatik a kol
Váš partner pro výměnu pneumatik a kol
Váš partner pro výměnu pneumatik a kol

Naše služby

Pneumatiky vašich vozíků musí být plně funkční a od toho jsme tu my, abychom se o ně postarali. Rychle a efektivně.
Naše profesionální týmy nabízejí montáž pneumatik přímo na místě u zákazníka prostřednictvím našich servisních vozidel a mobilních lisů. Minimalizujeme prostoje vašich vozíků, a zajistíme tak plynulý chod vašich výrobích a logistických procesů.
Nabízíme kompletní kola připravená k okamžité montáži na vozík, čímž zkracujeme prostoje stroje na minimum. Místo využití mobilního lisu přivezeme a namontuje kompletní kolo.
Naši technici vám poskytnou nejlepší podporu při kontrole vašeho vozového parku a vysvětlí vám nezbytné servisní zákroky, od základní opravy pneumatik až po kompletní výměnu kol.

Lokální tým, globální zkušnosti

Díky našemu zastoupení ve více než 20 zemích spojuje Interfit lokální a globální zkušenosti, které dále nabízí v rámci svých služeb v České republice a na Slovensku. V případě potřeby servisu vyhledejte a pomocí níže uvedeného formuláře kontaktujte nejbližší servis Interfit.

Vaše vozíky udržíme v pohybu

Naše služby jsou neustále vylepšovány na základě našich dlouholetých zkušeností a také s ohledem na více než 300 000 servisních zásahů ročně. Snažíme se o dokonalost: všechny naše systémy a procesy jsou navrženy tak, aby prostoje vašich vozíků byly co nejmenší.

Bezkonkurenční orientace na zákazníka

Naši zkušení technici vědí, jak se chovat a pohybovat ve vašem pracovním prostředí. To jim pomůže rychle se zorientovat a vyměnit pneumatiky, aniž by narušovali vaše výrobní a logistické operace.

Sledujeme digitální trendy

Naše aplikace iFit zajistí bezpapírovou evidenci a monitoring vašich vozíků a poskytne vám detailní informace o využití pneumatik a celkových nákladech.

Nadstandardní bezpečnost

Nastavili jsme a dodržujeme vysoké bezpečnostní standardy a každý náš pohyb se řídí přísnými bezpečnostními opatřeními.


  ZEPTEJTE SE NÁS


  Pokud potřebujete více informací o našich službách, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře. Ozveme se vám v co nejkratším možném čase.

  Název společnosti*

  Email*

  Obor podníkání*

  Telefonní číslo

  Zpráva

  Při odesílání tohoto formuláře si uvědomujete, že budeme zpracovávat osobní údaje, které nám poskytnete, abychom usnadnili vaši žádost. Právním základem pro zpracování vašich osobních údajů je skutečnost, že je to nutné k naplnění našeho oprávněného zájmu poskytnout vám předplatné nebo odhlášení a/nebo informace, které jste požádali. Pro další podrobnosti si prosím přečtěte naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

  interfit-logo
  All right reserved ©2024 Interfit | Cookie PolicyPrivacy Notice
  logo-interfit-lp

  Visit our group site www.interfit-group.com

  All right reserved ©2023 Interft | Cookie Policy – Privacy Notice